XY Grid Layouts (8.x-2.0-beta4) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Type
sl: Tip

en: None
sl: Brez

en: Default
sl: Privzeto

en: Layout
sl: Postavitev

en: About
sl: O modulu
