Xymatic (1.0.0-beta5) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Logging
et: Logimine

en: Published
et: Avaldatud

en: Global settings
et: Üldseaded

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Media
et: Meedia

en: Migration
et: Migreerimine

en: Media type
et: Meedia tüüp

en: @path is not a valid path.
et: @path ei ole korrektne teekond.

en: Default name of the media item
et: Meedia elemendi vaikenimi

en: Thumbnails location
et: Pisipiltide asukoht

en: Could not prepare thumbnail destination directory @dir for oEmbed media.
et: Pisipildi kataloogi @dir loomine oEmbed meedia elementide jaoks ebaõnnestus.
