Website Services YMCA Branch Content (1.0.21) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Closed
am: የተዘጋ

en: Tuesday
am: ማክሰኞ

en: Wednesday
am: እሮብ

en: Thursday
am: ሃሙስ

en: Friday
am: ዓርብ
