Website Services YMCA Branch Content (1.0.21) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Closed
tr: Kapalı

en: Sunday
tr: Pazar

en: Monday
tr: Pazartesi

en: Tuesday
tr: Salı

en: Wednesday
tr: Çarşamba

en: Thursday
tr: Perşembe

en: Friday
tr: Cuma

en: Saturday
tr: Cumartesi
