Website Services YMCA Branch Content (1.0.22) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Closed
de: Geschlossen

en: Sunday
de: Sonntag

en: Monday
de: Montag

en: Tuesday
de: Dienstag

en: Wednesday
de: Mittwoch

en: Thursday
de: Donnerstag

en: Friday
de: Freitag

en: Saturday
de: Samstag
