Website Services YMCA Branch Content (1.0.23) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Closed
ca: Tancat

en: Sunday
ca: diumenge

en: Monday
ca: dilluns

en: Tuesday
ca: dimarts

en: Wednesday
ca: dimecres

en: Thursday
ca: dijous

en: Friday
ca: divendres

en: Saturday
ca: dissabte
