Website Services YMCA Branch Content (1.0.23) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Closed
cy: Ar gau

en: Sunday
cy: dydd Sul

en: Monday
cy: dydd Llun

en: Tuesday
cy: dydd Mawrth

en: Wednesday
cy: dydd Mercher

en: Thursday
cy: dydd Iau

en: Friday
cy: dydd Gwener

en: Saturday
cy: dydd Sadwrn
