Website Services YMCA Branch Content (1.0.23) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Closed
hu: Lezárt

en: Sunday
hu: vasárnap

en: Monday
hu: hétfő

en: Tuesday
hu: kedd

en: Wednesday
hu: szerda

en: Thursday
hu: csütörtök

en: Friday
hu: péntek

en: Saturday
hu: szombat
