Website Services YMCA Branch Content (1.0.23) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Closed
it: Chiuso

en: Sunday
it: Domenica

en: Monday
it: Lunedì

en: Tuesday
it: Martedì

en: Wednesday
it: Mercoledì

en: Thursday
it: Giovedì

en: Friday
it: Venerdì

en: Saturday
it: Sabato
