Website Services YMCA Branch Content (1.0.24) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Closed
ar: مغلق

en: Sunday
ar: الأحد

en: Monday
ar: الاثنين

en: Tuesday
ar: الثلاثاء

en: Wednesday
ar: الأربعاء

en: Thursday
ar: الخميس

en: Friday
ar: الجمعة

en: Saturday
ar: السبت
