Website Services YMCA Branch Content (1.0.24) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Closed
be: Зачынена

en: Sunday
be: нядзеля

en: Monday
be: панядзелак

en: Tuesday
be: аўторак

en: Wednesday
be: серада

en: Thursday
be: чацьвер

en: Friday
be: пятніца

en: Saturday
be: субота
