Website Services YMCA Branch Content (1.0.24) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Closed
el: Έχει κλείσει

en: Sunday
el: Κυριακή

en: Monday
el: Δευτέρα

en: Tuesday
el: Τρίτη

en: Wednesday
el: Τετάρτη

en: Thursday
el: Πέμπτη

en: Friday
el: Παρασκευή

en: Saturday
el: Σάββατο
