Website Services YMCA Branch Content (1.0.24) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Closed
is: Lokuð

en: Sunday
is: Sunnudagur

en: Monday
is: Mánudagur

en: Tuesday
is: Þriðjudagur

en: Wednesday
is: Miðvikudagur

en: Thursday
is: Fimmtudagur

en: Friday
is: Föstudagur

en: Saturday
is: Laugardagur
