Website Services YMCA Branch Content (1.0.24) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Closed
uk: Закрито

en: Sunday
uk: неділя

en: Monday
uk: понеділок

en: Tuesday
uk: вівторок

en: Wednesday
uk: середа

en: Thursday
uk: четвер

en: Friday
uk: п'ятниця

en: Saturday
uk: субота
