Website Services YMCA Branch Content (1.0.25) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Closed
kn: ಮುಚ್ಚಲಾಗಿದೆ

en: Sunday
kn: ಭಾನುವಾರ

en: Monday
kn: ಸೋಮವಾರ

en: Tuesday
kn: ಮಂಗಳವಾರ

en: Wednesday
kn: ಬುಧವಾರ

en: Thursday
kn: ಗುರುವಾರ

en: Friday
kn: ಶುಕ್ರವಾರ

en: Saturday
kn: ಶನಿವಾರ
