Website Services YMCA Branch Content (1.0.25) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Closed
mn: Хаалттай

en: Sunday
mn: Ням

en: Monday
mn: Даваа

en: Tuesday
mn: Мягмар

en: Wednesday
mn: Лхагва

en: Thursday
mn: Пүрэв

en: Friday
mn: Баасан

en: Saturday
mn: Бямба
