Website Services YMCA Branch Content (1.0.25) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Closed
sk: Uzavreté

en: Sunday
sk: nedeľa

en: Monday
sk: pondelok

en: Tuesday
sk: utorok

en: Wednesday
sk: streda

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Friday
sk: piatok

en: Saturday
sk: sobota
