Website Services YMCA Branch Content (1.1.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Closed
da: Lukket

en: Sunday
da: Søndag

en: Monday
da: Mandag

en: Tuesday
da: Tirsdag

en: Wednesday
da: Onsdag

en: Thursday
da: Torsdag

en: Friday
da: Fredag

en: Saturday
da: Lørdag
