Website Services YMCA Branch Content (1.1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Closed
fi: Suljettu

en: Sunday
fi: Sunnuntai

en: Monday
fi: Maanantai

en: Tuesday
fi: Tiistai

en: Wednesday
fi: Keskiviikko

en: Thursday
fi: Torstai

en: Friday
fi: Perjantai

en: Saturday
fi: Lauantai
