Website Services YMCA Branch Content (1.1.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Closed
nn: Stengt

en: Sunday
nn: Søndag

en: Monday
nn: Måndag

en: Tuesday
nn: Tysdag

en: Wednesday
nn: Onsdag

en: Thursday
nn: Torsdag

en: Friday
nn: Fredag

en: Saturday
nn: Laurdag
