Website Services YMCA Branch Content (1.1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Closed
pt: Fechado

en: Sunday
pt: Domingo

en: Monday
pt: Segunda-feira

en: Tuesday
pt: Terça-feira

en: Wednesday
pt: Quarta-feira

en: Thursday
pt: Quinta-feira

en: Friday
pt: Sexta-feira

en: Saturday
pt: Sábado
