Website Services YMCA Branch Content (1.1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Closed
sv: Stängd

en: Sunday
sv: söndag

en: Monday
sv: måndag

en: Tuesday
sv: tisdag

en: Wednesday
sv: onsdag

en: Thursday
sv: torsdag

en: Friday
sv: fredag

en: Saturday
sv: lördag
