Website Services Articles w Layout Builder (1.0.17) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Body
am: አካል

en: Type
am: ዓይነት

en: Tags
am: መለያዎች

en: Advanced options
am: የላቁ አማራጮች

en: Block
am: ጥምር

en: Published
am: የታተመ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Subtitle
am: ንዑስ ዓርእስት
