Website Services Articles w Layout Builder (1.0.17) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Type
bs: Tip

en: Tags
bs: Tagovi

en: Categories
bs: Kategorije

en: Advanced options
bs: Napredne postavke

en: Block
bs: Blok

en: Published
bs: Objavljeno

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Sort by
bs: Sortiraj prema
