Website Services Articles w Layout Builder (1.0.17) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: On
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Block
lt: Blokas

en: Off
lt: Išjungta

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Blog
lt: Tinklaraštis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Subtitle
lt: Paantraštė

en: Keyword
lt: Raktažodis

en: Featured
lt: Svarbus

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Apply filters
lt: Pritaikyti filtrus
