Website Services Articles w Layout Builder (1.0.20) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Type
az: Növ

en: Article
az: Məqalə

en: On
az: Aktiv

en: Tags
az: Teqlər

en: Advanced options
az: Əlavə quraşdırmalar

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Layout
az: Şablon

en: Block
az: Blok

en: Off
az: Söndürülüb

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Subtitle
az: Altyazı

en: Keyword
az: Açar söz

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Apply filters
az: Filtrləri tətbiq edin
