Website Services Articles w Layout Builder (1.0.20) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Article
my: ဆောင်းပါး

en: Tags
my: Tag များ

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Advanced options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: - All -
my: - အားလုံး -
