Website Services Articles w Layout Builder (1.0.21) - en to el translation catalogue (25 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Article
el: Άρθρο

en: On
el: Ανοικτό

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Advanced options
el: Προχωρημένες επιλογές

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Block
el: Μπλοκ

en: Off
el: Κλειστό

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Desc
el: Φθί

en: Blog
el: Ιστολόγιο

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Subtitle
el: Υπότιτλος

en: Keyword
el: Λέξη κλειδί

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Featured
el: Ζώνη προβεβλημένων

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
