Website Services Articles w Layout Builder (1.0.22) - en to nl translation catalogue (28 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Article
nl: Artikel

en: On
nl: Aan

en: Tags
nl: Labels

en: Categories
nl: Categorieën

en: Advanced options
nl: Uitgebreide opties

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Layout
nl: Lay-out

en: Block
nl: Blok

en: Off
nl: Uit

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: News
nl: Nieuws

en: Subtitle
nl: Ondertitel

en: Keyword
nl: Trefwoord

en: Featured
nl: Aanbevolen

en: Locations
nl: Locaties

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Apply filters
nl: Filters toepassen

en: Select any filter and click on Apply to see results
nl: Selecteer een van de filters en klik op 'Toepassen' om het resultaat te zien

en: Asc
nl: Oplopend

en: Load More
nl: Meer laden

en: Featured Articles
nl: Aanbevolen artikelen
