Website Services Articles w Layout Builder (1.0.22) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Type
sr: Tип

en: Article
sr: Чланак

en: Categories
sr: Категорије

en: Advanced options
sr: Напредне опције

en: Block
sr: Блок

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Sort by
sr: Сортирај по
