Website Services Articles w Layout Builder (1.0.23) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Body
cs: Text

en: Type
cs: Typ

en: Article
cs: Článek

en: On
cs: Zapnuto

en: Tags
cs: Štítky

en: Categories
cs: Kategorie

en: Advanced options
cs: Pokročilé volby

en: Block
cs: Blok

en: Off
cs: Vypnuto

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Subtitle
cs: Podnadpis

en: Keyword
cs: Klíčové slovo

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Apply filters
cs: Použít filtry

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
