Website Services Articles w Layout Builder (1.1.0) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Article
ku: وتار

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Advanced options
ku: هەڵبژاردنە ئاڵۆزەکان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Block
ku: بلۆک

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Blog
ku: بڵاگ

en: Subtitle
ku: ژێرنیشان
