Website Services Articles w Layout Builder (1.1.2) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Categories
dz: དབྱེ་རིམ་ཚུ།

en: Advanced options
dz: སྔ་གཡར་གདམ་ཁ་ཚུ་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་

en: Blog
dz: ཝེབ་དྲན་དེབ་

en: Subtitle
dz: མགོ་མིང་ཡན་ལག།
