Website Services Articles w Layout Builder (1.1.5) - en to he translation catalogue (28 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Article
he: כתבה

en: On
he: פעיל

en: Tags
he: תגיות

en: Categories
he: קטגוריות

en: Advanced options
he: אפשרויות מתקדמות

en: Reset
he: איתחול

en: Layout
he: פריסה

en: Block
he: בלוק

en: Off
he: כבוי

en: Published
he: מפורסם

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Desc
he: יורד

en: Blog
he: בלוג

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: News
he: חדשות

en: Subtitle
he: כותרת משנה

en: Keyword
he: מילת מפתח

en: Offset
he: היסט

en: Featured
he: מובלט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Apply filters
he: החלת מסננים

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
