Website Services Articles w Layout Builder (1.1.5) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Article
os: Уац

en: Tags
os: Тегтæ

en: Categories
os: Категоритæ

en: Advanced options
os: Уæлæмхас амонæнтæ

en: Reset
os: Раздæрау
