Website Services Articles w Layout Builder (1.2.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Article
hi: लेख

en: On
hi: चालू

en: Tags
hi: उपनाम

en: Off
hi: बंद

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Promoted to front page
hi: पहले पृष्ठ पर भेज दिया है |

en: Featured
hi: प्रदर्शित

en: Featured Articles
hi: प्रदर्शित लेख
