Website Services Articles w Layout Builder (1.2.11) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Article
ro: Articol

en: On
ro: Pornit

en: Tags
ro: Etichete

en: Off
ro: Oprit

en: Published
ro: Publicat

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Featured
ro: Recomandat
