Website Services Articles w Layout Builder (1.2.16) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Article
ne: लेख

en: On
ne: माथि

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Blog
ne: ब्लग

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Featured
ne: फेचर्ड
