Website Services Articles w Layout Builder (1.2.18) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Type
ast: Triba

en: Article
ast: Artículu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Categories
ast: Categoríes

en: Advanced options
ast: Opciones avanzaes

en: Reset
ast: Reafitar

en: Block
ast: Bloque

en: Published
ast: Espublizáu

en: Blog
ast: Blogue
