Website Services Articles w Layout Builder (1.2.18) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Type
te: రకం

en: Article
te: వ్యాసం

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Categories
te: వర్గాలు

en: Advanced options
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Blog
te: బ్లాగు

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Subtitle
te: ఉపశీర్షిక

en: - All -
te: - అన్ని -
