Website Services Articles w Layout Builder (1.2.2) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Type
is: Gerð

en: Article
is: Grein

en: On
is: Virkjað

en: Tags
is: Efnisorð

en: Categories
is: Flokkar

en: Advanced options
is: Ítarlegri möguleikar

en: Reset
is: Endursetja

en: Layout
is: Útlit

en: Block
is: Blokk

en: Off
is: Af

en: Published
is: Birt

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Blog
is: Blogg

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: News
is: Fréttir

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
