Website Services Articles w Layout Builder (1.2.2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Categories
ta: வகைகள்

en: Advanced options
ta: உயர்தர தெரிவுகள்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Block
ta: கட்டம்

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது

en: Promoted to front page
ta: முகப்பு பக்கத்திற்கு ஏற்றப்பட்டது

en: Blog
ta: வலைப்பு
