Website Services Articles w Layout Builder (1.2.20) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Type
sl: Tip

en: Article
sl: Članek

en: Tags
sl: Oznake

en: Categories
sl: Kategorije

en: Advanced options
sl: Napredne možnosti

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Layout
sl: Postavitev

en: Block
sl: Blok

en: Published
sl: Objavljeno

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: News
sl: Novice

en: Subtitle
sl: Podnaslov

en: Featured
sl: Izpostavljeno
