Website Services Articles w Layout Builder (1.2.20) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Type
sq: Lloji

en: Tags
sq: Etiketat

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Advanced options
sq: Opsionet e detajuara

en: Reset
sq: Rifillo

en: Block
sq: Bllokuar

en: Published
sq: Publikuar

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Blog
sq: Ditari

en: Subtitle
sq: Nëntitulli
