Website Services Articles w Layout Builder (1.2.21) - en to sv translation catalogue (29 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Type
sv: Typ

en: Article
sv: Artikel

en: On
sv: På

en: Tags
sv: Etiketter

en: Categories
sv: Kategorier

en: Advanced options
sv: Fler alternativ

en: Reset
sv: Återställ

en: All
sv: Alla

en: Off
sv: Av

en: Published
sv: Publicerad

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Desc
sv: Fallande

en: Blog
sv: Blogg

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Subtitle
sv: Underrubrik

en: Keyword
sv: Nyckelord

en: Offset
sv: Kompensera

en: Featured
sv: Framhävd

en: Locations
sv: Platser

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Apply filters
sv: Applicera filter

en: Select any filter and click on Apply to see results
sv: Välj valfritt filter och klicka på applicera för att se resultaten.

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Featured Articles
sv: Utvalda artiklar
