Website Services Articles w Layout Builder (1.2.21) - en to uk translation catalogue (34 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Type
uk: Тип

en: Article
uk: Стаття

en: On
uk: Увімкнено

en: Tags
uk: Теґи

en: Categories
uk: Категорії

en: Advanced options
uk: Розширені параметри

en: Reset
uk: Скинути

en: Layout
uk: Макет

en: All
uk: Все

en: Block
uk: Блок

en: Off
uk: Вимкнено

en: Published
uk: Опубліковано

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Desc
uk: Спад

en: Blog
uk: Блоґ

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Header Image
uk: Заголовок зображення

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: News
uk: Новини

en: Subtitle
uk: Підзаголовок

en: Keyword
uk: Ключове слово

en: Offset
uk: Зміщення

en: Featured
uk: Пов’язане

en: Locations
uk: Місця розташування

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Apply filters
uk: Застосувати фільтри

en: Select any filter and click on Apply to see results
uk: Щоб побачити результат, виберіть довільний фільтр і натисніть "Застосувати"

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Latest blog posts.
uk: Останні блоги.

en: Featured Articles
uk: Схожі статті
