Website Services Articles w Layout Builder (1.2.3) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Article
lv: Raksts

en: On
lv: Aktīvs

en: Tags
lv: Birkas

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Block
lv: Bloks

en: Off
lv: Izslēgts

en: Published
lv: Publicēts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Desc
lv: Dilst.

en: Blog
lv: Blogs

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Subtitle
lv: Apakšvirsraksts

en: Keyword
lv: Atslēgvārds

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Featured
lv: Eksponētais

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
