Website Services Articles w Layout Builder (1.2.6) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Article
km: អត្ថបទ

en: Tags
km: ស្លាក

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Advanced options
km: ជម្រើសកម្រិតខ្ពស់

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Blog
km: កំណត់​ហេតុ​បណ្ដាញ

en: Featured
km: លក្ខណៈ​ពិសេស
