Website Services Articles w Layout Builder (1.3.1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Article
hy: Հոդված

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Advanced options
hy: Մանրամասն ընտրանք

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Block
hy: Բլոկ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
