Website Services Articles w Layout Builder (1.3.1) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Body
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: Article
ur: مضمون

en: On
ur: آن

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: Advanced options
ur: اعلیٰ اختیارات

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Block
ur: بلاک

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Blog
ur: بلاگ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ
